دانشجوی دانشگاه شیراز پیروز به کسب بورسیه MMAF از دانشگاه گنت بلژیک شد

به گزارش اکسپرس بلاگ، دانشجوی دکتری رشته بهداشت و بیماری های آبزیان دانشگاه شیراز پیروز شد بورسیه Mama Magda Aquaculture Fund را از دانشگاه گنت کشور بلژیک را کسب کند.

دانشجوی دانشگاه شیراز پیروز به کسب بورسیه MMAF از دانشگاه گنت بلژیک شد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات مدارک ویزای دانشجویی استرالیا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

به گزارش گروه دانشگاه اکسپرس بلاگ، مصطفی رخشانی نژاد، دانشجوی دکتری رشته بهداشت و بیماری های آبزیان دانشگاه شیراز پیروز شد بورسیه Mama Magda Aquaculture Fund را از دانشگاه گنت کشور بلژیک را کسب کند.

دانشکده دامپزشکی دانشگاه گنت برای 3 سال متوالی است که رتبه اول بهترین دانشکده های دامپزشکی جهان را طبق رده بندی شانگ های داراست.

گذراندن فرصت مطالعاتی و دریافت مدرک مشترک (Joint Degree)، در قالب این بورسیه، به دانشجوی دانشگاه شیراز تعلق می گیرد.

همچنین سرانجام نامه دکتری مشترک، با هدایت سیاوش سلطانیان، استاد دانشکده دامپزشکی دانشگاه شیراز و Prof. Nauwynck از برجسته ترین اساتید دانشکده دامپزشکی دانشگاه گنت انجام می گردد.

سیاوش سلطانیان، سرپرست بخش آبزیان دانشگاه شیراز گفت: این مهم در راستای گسترش همکاری های بین المللی دانشگاه شیراز صورت می گیرد.

وی اضافه نمود: Mama Magda Aquaculture Fund (MMAF) به پژوهشگران جوان از دانشگاه های شریک دانشگاه گنت کشور بلژیک که تفاهم نامه همکاری با آن دانشگاه دارند اجازه می دهد تا به مدت 6 ماه با دریافت یاری هزینه تحصیلی از دانشگاه گنت به تحصیل و پژوهش در زمینه های مرتبط با آبزیان بپردازند.

استاد دانشکده دامپزشکی دانشگاه شیراز ادامه داد: یکی از ویژگی های شاخص این طرح اعطای مدرک مشترک دانشگاه گنت کشور بلژیک و دانشگاه مبدا پس از سرانجام این دوره و فارغ التحصیلی است.

سیاوش سلطانیان تاکید نمود: دانشگاه شیراز، تنها دانشگاه منتخب ایران و یکی از 12 دانشگاه جهانست که دانشجویان آن از شرایط لازم جهت استفاده از MMAF برخوردار می باشند.

گفتنی است، کمیته مدیریت کننده MMAF متشکل است از تعدادی از برجسته ترین اساتید دانشگاه گنت و سایر نقاط جهان که به آنالیز تقاضا های دریافتی و آنالیز صلاحیت برای اعطای بورسیه می پردازند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 اسفند 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: expresblog.ir شناسه مطلب: 529

به "دانشجوی دانشگاه شیراز پیروز به کسب بورسیه MMAF از دانشگاه گنت بلژیک شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشجوی دانشگاه شیراز پیروز به کسب بورسیه MMAF از دانشگاه گنت بلژیک شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید