زن جوان: هنوز یک هفته از مراسم عقدمان نگذشته بود که زازهای گذشته همسرم فاش شد

به گزارش اکسپرس بلاگ، زن 28 ساله درباره سرگذشت تلخ زندگی اش به مشاور و مددکار اجتماعی کلانتری میرزاکوچک خان مشهد توضیحاتی ارائه داد.

زن جوان: هنوز یک هفته از مراسم عقدمان نگذشته بود که زازهای گذشته همسرم فاش شد

به گزارش زن جوان در حالی که مدعی بود طی شش سال زندگی با توهمات وحشتناک همسرش بار ها مورد شکنجه های ترسناک نهاده شده و تا آستانه مرگ پیش رفته است درباره سرگذشت تلخ زندگی اش به مشاور و مددکار اجتماعی کلانتری میرزاکوچک خان مشهد گفت: شش سال قبل در دانشگاه پیغام نور مشهد مشغول تحصیل بودم که به پیشنهاد خاله ام جوانی را در زمین های کشاورزی دیدار کردم که قصد ازدواج با مرا داشت.

چند روز بعد خانواده شهرام در حالی به خواستگاری ام آمدند که اصرار می کردند برای تحقیق به مجتمع محل سکونت شان نرویم و، چون از هر نظر در مراسم خواستگاری سنگ تمام گذاشتند اعتماد عجیبی بین ما شکل گرفت و قرار مدار مراسم عقد گذاشته شد. چند ساعت قبل از آغاز مراسم شهرام ادعا کرد که شناسنامه ام گم شده، اما چون محضردار آشنای آن هاست خطبه عقد را جاری می نماید، ولی یک هفته بعد تازه فهمیدم که او نام سه زن دیگرش را از شناسنامه اش پاک نموده و اداره ثبت احوال نیز به اتهام جعل اسناد از او شکایت نموده است!

با این حال دیگر دیر شده بود و خانواده ام برای حفظ آبرویشان از من خواستند این ماجرا را پنهان کنم. اگرچه متوجه شدم در دام جوانی شیاد افتاده ام، ولی چاره ای جز سکوت نداشتم. با همه این ماجرا ها بدبختی من از همان هفته اول دوران نامزدی زمانی آشکار شد که شهرام بدون هیچ دلیل و بهانه ای در منزل پدرم آغاز به عربده کشی و سر و صدا کرد. وقتی پدرم با شنیدن فریاد های او هراسان به داخل آشپزخانه آمد ناگهان همسرم با بی ادبی نیمه برهنه شد و ناسزا های شرم آوری را بر زبان راند. او کنترلی روی رفتار و گفتارش نداشت و سر و صورتش خیس عرق شده بود. من هم در حالی که ترسیده بودم سعی می کردم او را آرام کنم. همین ماجرا بهانه ای برای قطع ارتباط من با خانواده ام شد تا این که مدتی بعد منزلی را در نزدیکی محل سکونت مادرش اجاره کرد و با انتقال جهیزیه من به آن منزل مقدمات جشن عروسی فراهم شد. اما بعد از ارسال کارت های دعوت برای مهمانان و درست در شب قبل از جشن عروسی ناگهان همسرم به بهانه زشت بودن پرده های منزل نزاع مسخره ای به راه انداخت و جشن عروسی را به هم زد چرا که آن ها از 20 سال قبل با همه بستگانشان قطع رابطه نموده بودند. با وجود این من از یک ماه قبل باردار شده بودم و باید به این زندگی اجباری ادامه می دادم اگرچه آن شب یکی از تلخ ترین شب های زندگی ام بود، اما از آن روز به بعد اوضاع بدتر شد و من جرئت رفت و آمد با هیچ کس را نداشتم تا این که شش ماه بعد خواهر شوهرم بعد از پنج بار ازدواج ناموفق خودکشی کرد و ما به منزل او نقل مکان کردیم تا در کنار مادرش زندگی کنیم.

آن جا بود که فهمیدم همسرم نه تنها دارو های اعصاب و روان مصرف می نماید بلکه به قرص های مخدردار نیز آلوده است و با زنان غریبه هم ارتباط دارد. با وجود این به خاطر فرزندم سکوت می کردم و مجبور بودم کتک های او را تحمل کنم. پسرم تازه به جهان آمده بود که متوجه شدم شهرام به مواد مخدر اعتیاد دارد و رفتار های خشن او به خاطر توهمات ناشی از استعمال مواد مخدر است این بود که با یاری خانواده ام او را در یک مرکز ترک اعتیاد خصوصی بستری کردیم. اما او پس از آزادی از مرکز ترک اعتیاد مرا با طناب از سقف آویزان کرد و با شوکرش به جانم افتاد تا حدی که مرگ را با همه وجودم حس می کردم. زمانی که قول دادم دیگر درباره اعتیادش چیزی به خانواده ام نگویم مرا رها کرد، اما رفتار های توهم گونه اش روز به روز بیشتر و وحشتناک تر می شد. در همین شرایط فرزند دیگرم نیز به جهان آمد، اما همسرم به فرزندانم نیز رحم نمی کرد به طوری که یک بار با شنیدن صدای جیغ پسرم وحشت زده از اتاق به آشپزخانه رفتم و دیدم او پسرم را به دلیل این که روی فرش ادرار نموده بود با میله داغ می سوزاند! خلاصه سال گذشته بعد از فوت مادرشوهرم اوضاع زندگی من وحشتناک تر شد چرا که همسرم مواد مخدر صنعتی بیشتری مصرف می کرد و در حالت توهم چاقو را زیر گلوی پسرم می گذاشت و یک بار هم پای چپم را با چوپ شکست. چند بار از او شکایت کردم، ولی با وساطت بزرگ تر ها و تنها با این عنوان که موضوع خانوادگی است نتیجه ای نمی گرفتم. بالاخره خانواده ام زمانی به حقیقت ماجرا پی بردند که نیرو های انتظامی با شکستن قفل در وارد منزل شدند و مرا از چنگ همسرم نجات دادند، اما ای کاش...

شایان ذکر است، به دستور سرهنگ محسن باقی زاده حکاک (رئیس کلانتری میرزاکوچک خان) به دنبال ادعا های این زن جوان پرونده ای تشکیل شد و در جهت طی مراحل قضایی نهاده شد.

ماجرای واقعی با همکاری پلیس پیشگیری خراسان رضوی

منبع:خراسان

upst.ir: مجله ستاره: اخبار و حواشی ستاره های سینما، فوتبال و استارتاپ ها

shop98ia.ir: مجله فروشگاهی: آخرین اخبار و مقالات تجارت الکترونیک

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 8 آبان 1400 بروزرسانی: 8 آبان 1400 گردآورنده: expresblog.ir شناسه مطلب: 372

به "زن جوان: هنوز یک هفته از مراسم عقدمان نگذشته بود که زازهای گذشته همسرم فاش شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زن جوان: هنوز یک هفته از مراسم عقدمان نگذشته بود که زازهای گذشته همسرم فاش شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید