اخبار صنعت

صنعت آبزی پروری خراسان شمالی تنها در یک هشتم منابع آبی فعال است

مهدی میرقراچولو گفت: تنها در حدود یک هشتم منابع آبی خراسان شاقتصادی صنعت آبزی پروری ایجاد شده است در حالیکه ظرفیت بسیار بالایی برای فعالیت در این بخش اقتصادی وجود دارد.

19 مهر 1400

ساداتی نژاد: قصد نداریم جای بخش خصوصی را در بازار برنج بگیریم

وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه کمبود برنج باید قبل یا بعد از فصل برداشت این محصول، به وسیله واردات تامین گردد، گفت:قصد نداریم جای بخش خصوصی را در بازار برنج بگیریم.

18 مهر 1400

سایت انگلیسی آمار جدیدی از بازداشت شاهزاده های سعودی را منتشر کرد

ایسنا نوشت:سایت میدل ایست آی انگلیس در ادامه افشاگری های رسانه ای درباره اقدامات جدید شاهزاده ماجراجو و جوان سعودی درباره بازداشت دو ولیعهد احتمالی دیگر این کشور گزارش داد، محمد بن سلمان دست کم 20 شاهزاده از خاندان سلطنتی را بازداشت نموده است.

17 مهر 1400

خبرنگاران ورود غیربومی ها به ثلاث باباجانی ممنوع شد

کرمانشاه- خبرنگاران- فرماندار ثلاث باباجانی گفت: به منظور پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا، خودروهای غیربومی اجازه ورود به این شهرستان را نخواهند داشت.

17 مهر 1400

خبرنگاران تمامی اقامتگاه های گردشگری مازندران تعطیل است

ساری - خبرنگاران - مدیرکل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی مازندران با اشاره به اینکه تمامی اقامتگاه های گردشگردی در حال حاضر تعطیل است ، گفت: بهتر است مسافران به خانه های خود بازگردند.

17 مهر 1400

راه اندازی 16 اقامتگاه بومگردی در استان سمنان

خبرنگاران/سمنان سرپرست معاونت گردشگری، سرمایه گذاری و تأمین منابع اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان از صدور مجوز21 واحد اقامتی در این استان خبر داد و گفت: امسال 16 اقامتگاه بومگردی در این استان راه اندازی شده است.

17 مهر 1400

فراوری الکل تحت نظارت وزارت بهداشت است

قائم مقام وزیر صنعت معدن و تجارت گفت: حذف مجوز وزارت صمت برای فراوری الکل در راستای سرعت بخشی به امر فراوری بوده است، اما همچنان فراوری این محصول با مجوز و نظارت وزارت بهداشت انجام می گردد.

17 مهر 1400

دستور وزیر اقتصاد به ترخیص فوری کالاهای بهداشتی از گمرکات

وزیر امور اقتصادی و دارایی دستور ترخیص فوری کالاهای بهداشتی از گمرکات را صادر کرد.

17 مهر 1400

تمیز کردن فر با چند نکته ساده

فر از آن دسته وسایل آشپزخانه است که باید به طور مرتب تمیز شود. در این مطلب بهترین و سریع ترین روش تمیز کردن فر را به شما یاد می دهیم.

17 مهر 1400

آذری: طرح های قرون وسطایی را برای خودتان نگه دارید

خبرنگاران/خوزستان مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان نسبت به برخی اظهارنظرها درخصوص چگونگی اتمام لیگ برتر فوتبال کشور واکنش نشان داد و این نقطه نظرات را غیرحرفه ای دانست.

17 مهر 1400

عملیات عناصر داعش در شرق دیالی خنثی شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از المیادین، نیروهای حشد شعبی بار دیگر پیروز شدند حملات عناصر داعش را در این کشور خنثی نمایند.

17 مهر 1400

بسته های حمایتی بین کارگران روزمزد توزیع می شود، تدارک دستگاه های اقتصادی برای جهش تولید

کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مقرر کرد بسته های حمایتی به کارگران روزمزد و افرادی که دارای قرار داد رسمی نیستند، داده شود.

17 مهر 1400

بازار لیموترش و لیموشیرین آرام می گیرد؟

با درخواست ممنوعیت صادرات لیموترش و لیموشیرین که روز گذشته توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) مطرح شد، این سوال پیش می آید که آیا این اقدام می تواند از التهاب بازار میوه و صیفی به ویژه این دو قلم بکاهد؟

17 مهر 1400

خبرنگاران 500 هکتار از اراضی ورامین زیر کشت کلزا رفته است

تهران - خبرنگاران - سرپرست جهاد کشاورزی شهرستان ورامین گفت: در سال زراعی جاری 500 هکتار از اراضی کشاورزی این شهرستان به زیر کشت گیاه روغنی کلزا رفته است.

17 مهر 1400

خبرنگاران 56 میلیارد ریال از اعتبارات بخش مکانیزاسیون کشاورزی شیروان جذب شد

بجنورد-خبرنگاران- مدیر جهادکشاورزی شیروان گفت: سال گذشته از 63 میلیارد ریال اعتبارات مصوب بخش مکانیزاسیون کشاورزی این شهرستان، 56 میلیارد ریال آن جذب شد.

17 مهر 1400

کدام شرکت های بورسی اطلاعات با اهمیت افشا کردند؟

به گزارش تجارت نیوز، بر اساس اطلاعیه های مندرج در وبسایت کدال، شرکت های مختلفی امروز به دلیل افشای اطلاعات بااهمیت گروه ب و الف برای مدتی معاملاتشان متوقف شد. در این گزارش به آنالیز علل توقف این نمادها و آنالیز اطلاعات بااهمیت منتشر شده از سوی آنها می...

17 مهر 1400

محکومیت 600 میلیون تومانی شهرداری ماهشهر

کمیته شرایط بازیکنان فدراسیون فوتبال، باشگاه شهرداری ماهشهر را در دو پرونده محکوم کرد.

17 مهر 1400

آینده بازار سهام در آمریکا چه می شود؟

بر اساس یک نظرسنجی جدید که از سوی موسسه مالی و خدمات بانکداری گلدمن سَکس اجرا شده، نیمی از سرمایه گذاران نهادی بر این باورند که شاخص S&P 500 پیش از بهبود، ریزش دیگری را تجربه می کند.

17 مهر 1400

دیوید هرست ، با توقف درآمد نفتی، چه بر سر دولت سعودی خواهد آمد؟

یک نویسنده انگلیسی با آنالیز سیاست های منطقه ای و مالی ولی عهد سعودی و تحولات اخیر، نوشت که عربستان سعودی از سال 2022 مجبور به استقراض خواهد شد.

17 مهر 1400

استقلال و پرسپولیس جزو خشن ترین تیم های لیگ

تیم جنوبی و تازه وارد با کسب 5 کارت قرمز، در صدر فهرست خشن ترین تیم های فصل جاری قرار گرفته است.

17 مهر 1400
تعداد: (530)