فکری: بازیکنانم با ترس و دلهره وارد زمین شده بودند، نمی دانم چگونه تیم نفت را بسته اند!

به گزارش اکسپرس بلاگ، سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت که شاگردانش برای رویارویی با پیکان با ترس و دلهره وارد زمین شده بودند.

فکری: بازیکنانم با ترس و دلهره وارد زمین شده بودند، نمی دانم چگونه تیم نفت را بسته اند!

به گزارش خبرنگار خبرنگاران از مسجدسلیمان، محمود فکری در نشست خبری پس از جدال شاگردانش مقابل پیکان گفت: به بازیکنانم خسته نباشید می گویم. آنها امروز با تمام وجودشان بازی کردند. به هر حال شرایطی از قبل درون بازیکنان بوده و از نظر روحی مشکلاتی را برای شان به وجود آورده بود. با توجه به اینکه تیم در 15 ملاقات قبلی نتیجه دلخواه را نگرفته بود، یک فضای روحی بدی برای بازیکنان ایجاد شده بود که باید کوشش کنیم تا این فضای روحی بد را از بین ببریم. شاید همین مسئله باعث شد تا بازیکنان بابت شکست احتمالی با کمی ترس وارد زمین شوند و دلهره داشتند. در واقع همین باعث شد تا خیلی راحت گل دریافت کنیم و خیلی سریع گل دوم را نیز خوردیم.

وی اضافه نمود: در بین دو نیمه صحبت هایی با بازیکنان داشتیم و این مسئله باعث شد آنها به خودشان بیایند و یکی از گل ها را خیلی سریع جبران کردیم. ما می توانستیم به گل بعدی نیز دست پیدا کنیم، ولی در مجموع باید بگویم که دست مان خالی بود. من در شاهین که بودم، تیم خوبی را بستم و از آنجا که رفتم، همان تیم قهرمان شد و به لیگ برتر صعود کرد. بعلاوه در آلومینیوم هم این رخ داد و پس از من، به تیم یکی دو بازیکن اضافه شده و به لیگ برتر صعود کردند. متأسفانه الان تیم گرفته ایم و می بینیم دست مان چقدر خالی است. واقعاً نمی دانم چگونه تیم را بسته اند! به هر حال اگر امروز بازیکن داشتیم و دست مان کمی پر بود تا بتوانیم جایگزین داشته باشیم و تعویض کنیم، شاید نفرات تازه نفس می توانستند بیشتر به تیم یاری نمایند و جریان بازی را تغییر دهند.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان خاطر نشان کرد: امیدوارم در فرصتی که داریم، بتوانیم تعدادی بازیکن که مدنظرمان است را جذب کنیم و بعلاوه کارهای تاکتیکی و بدنی انجام بدهیم و آماده بازی های بعدی شویم تا قوی تر و بهتر ظاهر شویم. مجدداً به بازیکنانم خسته نباشید و به تیم پیکان هم تبریک می گویم.

فکری درباره احتمال بقای نفت مسجدسلیمان در لیگ برتر گفت: تمام کوشش مان را می کنیم. ما به اینجا آمده ایم که این اتفاق بیفتد. با توجه به اینکه با تعطیلات نیم فصل روبرو شدیم، ان شاءالله بتوانیم چند بازیکن بگیریم و با تمرینات و تغییر روحیه ای که انجام می دهیم، ان شاءالله قوی تر و محکم تر ظاهر شویم و بتوانیم تیم را در لیگ برتر حفظ کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 اسفند 1400 بروزرسانی: 27 اسفند 1400 گردآورنده: expresblog.ir شناسه مطلب: 20525

به "فکری: بازیکنانم با ترس و دلهره وارد زمین شده بودند، نمی دانم چگونه تیم نفت را بسته اند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فکری: بازیکنانم با ترس و دلهره وارد زمین شده بودند، نمی دانم چگونه تیم نفت را بسته اند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید