مدیر کل پشتیبانی درمان سازمان تامین اجتماعی منصوب شد

به گزارش اکسپرس بلاگ، مصطفی سالاری، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در حکمی علی رجبی را به سمت مدیر کل پشتیبانی درمان این سازمان منصوب کرد.

مدیر کل پشتیبانی درمان سازمان تامین اجتماعی منصوب شد

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، مصطفی سالاری، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در حکمی علی رجبی را به سمت مدیر کل پشتیبانی درمان این سازمان منصوب کرد.

در متن این حکم آمده است:

نظر به تعهد، تخصص و تجارب جنابعالی و با عنایت به پیشنهاد معاون محترم درمان به موجب این حکم به سمت مدیر کل پشتیبانی درمان منصوب می شوید.

امیدوارم با توکل به خداوند متعال و در سایه عنایات ائمه معصومین علیهم السلام و رعایت جوانب شرعی و قانونی، امانتداری، مقررات مربوطه، توجه به منافع و مصالح سازمان، استفاده از تمام ظرفیت ها و سرمایه های انسانی متخصص و مجرب و همچنین اقدامات مبتنی بر برنامه ریزی و پایش عملکرد در راستای نیل به اهداف تبیین شده بویژه اصول و سیاست های نظام جامع تأمین اجتماعی در ارائه خدمات درمانی مناسب و با کیفیت و صیانت از حقوق شرکای اجتماعی سازمان اعم از بیمه شدگان، بازنشستگان و کارفرمایان تلاش نمائید.

از درگاه خداوند متعال توفیقات روزافزون جنابعالی را در راه خدمت شایسته به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با رعایت قانونمداری، اعتدالگرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید مسئلت می نمایم.

گفتنی است، علی رجبی پیش از این سرپرستی اداره کل پشتیبانی درمان سازمان تامین اجتماعی را بر عهده داشت.

upst.ir: مجله ستاره: اخبار و حواشی ستاره های سینما، فوتبال و استارتاپ ها

shop98ia.ir: مجله فروشگاهی: آخرین اخبار و مقالات تجارت الکترونیک

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 آبان 1400 بروزرسانی: 8 آبان 1400 گردآورنده: expresblog.ir شناسه مطلب: 325

به "مدیر کل پشتیبانی درمان سازمان تامین اجتماعی منصوب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیر کل پشتیبانی درمان سازمان تامین اجتماعی منصوب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید