قانون حمایت از شرکت های دانش بنیان گام بزرگی در حمایت از آن هاست

به گزارش اکسپرس بلاگ، عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در بازدید از نمایشگاه اینوتکس 2022 با اشاره به تصویب قانون حمایت از شرکت های دانش بنیان گفت تصویب این قانون گام بزرگی در حمایت از این شرکت هاست.

قانون حمایت از شرکت های دانش بنیان گام بزرگی در حمایت از آن هاست

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، سید محسن دهنوی در آخرین روز از نمایشگاه اینوتکس با حضور در نمایشگاه ضمن بازدید از رویداد اینوتکس از نزدیک با دستاورد های شرکت های دانش بنیان آشنا شد.

دهنوی با اشاره به تصویب قانون حمایت از شرکت های دانش بنیان در مجلس شورای اسلامی گفت این قانون پس از 11 سال از اولین قانون مرتبط با شرکت های دانش بنیان با شناسایی مسائل پیش روی این شرکت ها و برای برطرف موانع شرکت ها در مجلس مورد آنالیز و تصویب نهاده شد.

وی اضافه نمود طبیعی بود که با تصویب این قانون نگاه های سنتی به کسب و کار که در تمام ساختار های کشور دفاع کردند و نظام بوروکراسی کشور به مقابله با این قانون اقدام کنند، اما مجلس و دولت به اجرای این قانون اصرار دارند.

دهنوی در خاتمه گفت ما در کشور خلق قانونی نداریم و آنچه بیش از وجود قانون مهم است نحوه اجرای قانون است و شرکت های دانش بنیان نیز باید خود به اجرای این قانون اهتمام داشته باشند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 تیر 1401 بروزرسانی: 8 تیر 1401 گردآورنده: expresblog.ir شناسه مطلب: 22985

به "قانون حمایت از شرکت های دانش بنیان گام بزرگی در حمایت از آن هاست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قانون حمایت از شرکت های دانش بنیان گام بزرگی در حمایت از آن هاست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید