همایشها و نمایشگاه ها

کوبا به آفریقای جنوبی پزشک اعزام کرد

کوبا در جهت یاری به آفریقای جنوبی برای مقابله با کرونا، بیش از 200 پزشک و اعضای کادر درمانی را به این کشور اعزام کرد.

26 خرداد 1399

روایت واشنگتن پست از افزایش فشارهای جهانی به ترامپ برای لغو تحریم های ایران

فارس نوشت: روزنامه واشنگتن پست با تأکید بر اینکه کاخ سفید با شیوع کرونا در بحران قرار گرفته، نوشت کووید-19 بر سیاست فشار حداکثری ترامپ بر ایران سایه افکنده و هر روز بیشتر از پیش برای کاهش تحریم های تهران تحت فشار قرار می گیرد.

10 خرداد 1399

آثار خوشنویسی هنرمند فراشبندی در کانادا به نمایش عموم گذاشته شد

شیراز- آثار خوشنویسی شکسته نستعلیق مرتضی کشاورز در مرکز دانشگاهی Université Laval در شهر کبک کانادا، به نمایش گذاشته شد.

10 خرداد 1399

درخواست اتحادیه اروپا درباره ایران

فارس نوشت: وزرای خارجه اتحادیه اروپا خواهان فعال شدن معافیت های بشردوستانه به منظور تعلیق تحریم های یکجانبه علیه ایران، ونزوئلا و کوبا به منظور توانمندسازی این کشورها برای مقابله با ویروس کرونا شدند.

2 خرداد 1399

اولین کشتی کروز اقیانوس پیما در قشم پهلو گرفت

اولین کشتی اقیانوس پیمای کروز که سانی نام دارد، روز چهارشنبه با 400 نفر توریست و خدمه از جزیره کیش حرکت کرد و روز بعد در بندر کاوه قشم پهلو گرفت. این کشتی برای راحت تر شدن و امن تر شدن سفرهای دریایی، وارد آب های خلیج فارس شده است. با ادامه این خبر همراه خبرنگاران...

31 اردیبهشت 1399

نقش روانشناسان در 3 رقیب ایران در جام جهانی، تدبیر کی روش چیست؟

به گزارش زندگی امروز ، اهل فوتبال می دانند که 3 ماه در فرایند آماده سازی یک تیم، یعنی هیچ. فرصت زیادی باقی نمانده و شاید همه چیز باید جمع بندی و نتیجه گیری شود. مردان کی روش به رغم فراز و نشیب این روزها به نظر آماده می آیند، تیم، تیم خوبی است و باید از این...

27 اردیبهشت 1399

درخواست فیفا از بازیکنان برای کاهش دستمزدهای شان، ایجاد مقررات جدید برای باشگاه ها و فوتبالیست ها

فدراسیون جهانی فوتبال از بازیکنان خواست در شرایط بحرانی کنونی در پی شیوع ویروس کرونا با باشگاه های خود همکاری کنند.

26 اردیبهشت 1399

خبرنگاران خلیل زاد: دولت افغانستان و طالبان درباره مبادله زندانیان مذاکره کردند

تهران- خبرنگاران- زلمای خلیل زاد، فرستاده آمریکا در امور افغانستان یکشنبه شب از گفت وگوی دولت افغانستان و طالبان درباره نحوه مبادله احتمالی زندانیان، اطلاع داد.

22 اردیبهشت 1399

پیوست رسانه ای مبتنی بر مباحث علوم شناختی درباره کرونا ضرورتی غیر قابل انکار است، خوانش مستمر اخبار کرونا و تاثیرات آن بر حوزه شناختی افراد

عضو کمیته علمی کنفرانس علوم شناختی و رسانه خبرنگاران گفت: خوانش مستمر اخبار کرونا موجب تاثیرات بر حوزه شناختی افراد و رفتاری منفعلانه در برابر سیل اطلاعات خواهد شد.

8 اردیبهشت 1399

کرونا جان بیش از 1800 نفر را در خانه های سالمندان شمال ایتالیا گرفت

ویروس کرونا جان 1822 نفر را در خانه های سالمندان منطقه لومباردیا در شمال ایتالیا گرفته است.

23 فروردین 1399

برترین روندهای فناوری ال جی که باید در سال 2020 دنبال کنیم

در شروع سال جدید میلادی، به نظر می رسد اختراعات و ابداعاتی که طی دهه گذشته شاهد آن ها بوده ایم، قرار است تأثیر مهمی بر سال 2020 و دهه جدید داشته باشند.

21 فروردین 1399

انتقاد تند مقام دولت خودخوانده لیبی از مداخله نظامی ترکیه

یک مقام دولت خودخوانده لیبی مستقر در طبرق با ادعای اینکه ترکیه به دنبال اشغال لیبی است، گفت ابراز نگرانی آنکارا دردی از آنها دوا نمی کند.

13 فروردین 1399

چاره جویی بن بست اشتغال به تدبیر علم، دانشگاهی که شغل فراوری می نماید

خبرنگاران- گروه استانها: کارگاه زنده فراوری هنر در کانون فرهنگی هنری دانشگاه محقق اردبیلی در اغلب ساعات روز شلوغ است و دانشجویان مرتبا در رفت و آمد هستند.

13 فروردین 1399

تاثیر کرونا بر گردشگری آلمان

از جنگل سیاه گرفته تا فرودگاه های آلمان، عواقب ویروس کرونا در مقاصد مهم گردشگری این کشور احساس می گردد و آن را با خطر خسارت روبرو نموده است.

11 فروردین 1399

یک برند معتبر در حوزه هتل سازی جهان در اصفهان هتل می سازد

یک برند معتبر در حوزه هتل سازی و گردشگری در جهان قراردادی را برای ساخت یک هتل 5 ستاره در اصفهان با هلدینگ آتیه صبا به امضاء رساند.

26 اسفند 1398

روایت خاطرات عملیات های مهم دفاع مقدس برای انگلیس و عرب زبان ها

خبرنگاران: ترجمه عربی و انگلیسی کتاب نونی صفر خاطرات حسن شکری از حضور در عملیات های والفجر 8، کربلای 1 و عملیات تکمیلی کربلای 5 از سوی موسسه فرهنگی و هنری روایت برای عرضه در نمایشگاه کتاب تهران منتشر می گردد.

22 اسفند 1398

ویزای مولتی کانادا یا ویزای 5 ساله کانادا چیست؟

اگر تا به حال به دنبال اخذ ویزای کانادا بوده باشید، احتمالا با اصطلاح ویزای مولتی کانادا، ویزای مولتیپل کانادا یا ویزای 5 ساله کانادا برخورد نموده اید. اما این که این نوع ویزا دقیقا چیست و هزینه های آن چقدر است موضوعی است که در ادامه باهم مرور خواهیم کرد.

20 اسفند 1398

شروع تمرینات نظامی مشترک عربستان و مصر در آب های دریای سرخ

تمرینات نظامی مشترک مصر و عربستان با نام مرجان 16 امروز در پایگاه دریایی البحر الأحمر در مصر شروع شد.

19 اسفند 1398

تمدید ارسال مقاله به همایش تحلیل گردشگری ایران در دوران پساتحریم

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران (ISTTA)، رئیس مرکز گردشگری علمی - فرهنگی دانشجویان ایران در ارتباط با برگزاری همایش ملی گردشگری ایران در دوران پساتحریم گفت: فرایند اجرایی و سازوکارهای برگزاری همایش با...

12 اسفند 1398

عمان در 3 پروژه کرمان سرمایه گذاری کرد؛ توقف اجرای بزرگ ترین پروژه سرمایه گذاری خارجی

رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و عمان با بیان اینکه عمان در سه پروژه کرمان سرمایه گذاری نموده است گفت: یکی از این پروژ ه ها بزرگ ترین پروژه سرمایه گذاری خارجی در کشور است که متاسفانه متوقف شده است.

11 اسفند 1398
تعداد: (26)