طراحی گرافیکی و چاپ

افطار تا سحر با اسباب بازی، اهدای نشان اسباب بازی برتر ایرانی

مدیرکل کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان گفت: ما در ماه رمضان از افطار تا سحر به مدت 10 شب در یک بازه زمانی معین نمایشگاه فروش حضوری اسباب بازی را خواهیم داشت.

10 اردیبهشت 1401

سفر به قلعه پرتغالی های بندر کنگ

شهر بندر کنگ در استان هرمزگان و بخش مرکزی شهرستان بندرلنگه، در 145 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس و 7 کیلومتری شمال شرقی بندرلنگه در ساحل خلیج فارس واقع شده است. مساحت این شهر معادل 67/8 کیلومترمربع است.

11 اسفند 1400

اطلاعاتی که باید در خصوص بلیط هواپیما بدانیم

دایره اطلاعاتی شما در خصوص هواپیما و بلیط هواپیما تا چه میزان است؟ به خوبی از چم وخم کار آگاه هستید؟ در این مطلب با اطلاعاتی در خصوص انواع بلیط های هواپیما آشنا می شویم.

29 بهمن 1400

دل و دریا منتشر شد، داستانی با موضوع مدیریت جهادی

به گزارش خبرنگاران ، رهبر معظم انقلاب در سال های اخیر بارها بر کار و مدیریت جهادی تأکید فراوان داشته و آن را از شاخصه های مسئولیت در نظام اسلامی دانسته اند. در واقع مدیریت جهادی در منظومه فکری ایشان نه یک شعار که هویت اصلی مدیریت نظام است. از این رو انتشارات...

25 آذر 1400

از منبودن تا ماشدن

خبرنگاران نصرالله حدادی ـ فرهنگ مشارکت؛ سخن امروز در این باب است؛ امری که در میان ما ایرانیان، چندان پررنگ نیست و به قول قدیمی ها: دیگ شراکت به جوش نمی آید و آشپز که دوتا شود، آش یا شور می شود و یا بی نمک متأسفانه باور عمومی ماست و به همین دلیل و دلایل...

22 آذر 1400

پیشگیری از زکام

در این مقاله توصیه هایی برای رهایی از زکام را در طب الرضا می خوانید.

15 آبان 1400

خبرنگاران بیش از 312 هزار نفر در مبادی استان سمنان تب سنجی شدند

سمنان- خبرنگاران- مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان گفت: 312 هزار و 818 نفر از دهم اسفند 98 تا سیزدهم فروردین 99 در مبادی استان از سوی امدادگران این جمعیت برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تب سنجی شدند.

8 آبان 1400

واکنش وزارت بهداشت درباره داروی ژاپنی درمان کرونا و انتقاد یک متخصص

وزارت بهداشت در اطلاعیه ای گفت که تا کنون هیچ گزارش مکتوبی از اثربخشی داروی فاوی پیراویر (favipiravir)، از مراکز درمانی ازجمله مرکز مسیح دانشوری چاپ نشده یا به وزارت بهداشت ارائه نشده است.

8 آبان 1400

آنالیز معضلات فرهنگی از دریچه طنز در بیا با هم بخندیم

خبرنگاران: مجموعه طنزهای اجتماعی و فرهنگی کامران شرفشاهی با عنوان بیا با هم بخندیم توسط انتشارات سفیر به چاپ می رسد.

8 آبان 1400

خبرنگاران روسیه با کسری بودجه 74 میلیارد دلاری روبرو است

مسکو - خبرنگاران - یک مقام نزدیک به دولت روسیه به رسانه های این کشور خبر داده است که کسری بودجه این کشور در سال 2020 ممکن است به 74.6 میلیارد دلار برسد.

8 آبان 1400

پل استر و داستان هایی برای غافلگیرکردن سرنوشت

ده پانزده سال پیش روی میز تازه های کتابفروشی های ایرانی اغلب یکی از کتاب های پل استر خودنمایی می کرد. مخاطبان ایرانی هیجان زیادی داشتند که با یکی از بزرگترین نویسندگان زنده جهان آشنا شده اند. اغراق باشد یا نه، این تعریف درباره پل استر در برخی نقدهای آثار...

8 آبان 1400

روباتی که کولونوسکوپی انجام می دهد

پژوهشگران انگلیسی، نوعی بازوی روباتیک ابداع نموده اند که مبتنی بر هوش مصنوعی است و می تواند کولونوسکوپی را به صورت اتوماتیک انجام دهد.

8 آبان 1400

دو دفترچه معروف داروین به سرقت رفته

و دفترچه چارلز داروین حاوی طرح درخت زندگی و ایده های این زیست شناس انگلیسی درباره تکامل، در دو دهه گذشته از کتابخانه دانشگاه کمبریج به سرقت رفته اند.

8 آبان 1400

خبرنگاران اندیشه ورزی، شالوده اصلی تفکر و آثار ابوالقاسم فردوسی

تهران- خبرنگاران- ابوالقاسم فردوسی، شاعر بزرگ ایران زمین و پرچمدار تفکر ایرانی و اسلامی است؛ اندیشمندی برجسته که تمامی عمر گرانبهای خویش را صرف سرودن شاهنامه کرد، اثری که تمام اندیشه او از آن نمایان می شود و بازتابی از ایران کهن و تاریخ آن است.

8 آبان 1400

گنجینه بسیار ارزرشمند ایرانی در آمریکا

کتابخانه ملی کنگره آمریکا، قدیمی ترین مرکز فرهنگی آمریکا و بزرگترین کتابخانه دنیا است. این کتابخانه ارزشمند در سال 1800 به دستور رئیس جمهور وقت، جان آدامز، ساخته شد. 14 سال بعد، نیروهای استعمارگر انگلیسی کتابخانه را آتش زدند. در این سال، کتابخانه 3000 جلد...

8 آبان 1400

خبرنگاران سربرگ اطلاعات جایگزین دفترچه کاغذی بیمه سلامت درآذربایجان غربی می گردد

ارومیه-خبرنگاران- مدیرکل بیمه سلامت آذربایجان غربی گفت: از ابتدای اردیبهشت ماه امسال در این استان سربرگ مشخصات حاوی اطلاعات هویتی فرد بیمه شده، جایگزین دفترچه کاغذی دفاتر بیمه شدگان صندوق سلامت همگانی می گردد.

8 آبان 1400

برنامه جمعیت فرهنگیان برای هفته معلم اعلام شد

دبیر کل جمعیت فرهنگیان گفتویژه برنامه تشکل جمعیت فرهنگیان جوان، پویش سپاس معلم است که در قالب جشنواره، به مناسب هفته بزرگداشت مقام معلم و با هدف تکریم صندلی معلمین فعال در آموزش مجازی در ایام کرونا برگزار میشود

8 آبان 1400

زبان فارسی دریچه ای به دوران گذشته است

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی بنیاد سعدی، غلامعلی حداد عادل در ابتدای این نشست مجازی ضمن تشکر از اساتید و همراهانی که در نشست شرکت نموده اند گفت: زبان فارسی برای همه ما ملت های فارسی زبان دریچه ای به سوی گذشته است. با زبان فارسی است که می توانیم...

8 آبان 1400

درخواست یوونتوس برای معاوضه پیانیچ با فاتی

باشگاه یوونتوس برای فرستادن هافبک بوسنیایی خود به نوکمپ، بازیکن جوان آبی واناری ها را می خواهد.

8 آبان 1400

خبرنگاران گام موثر مراکز علمی و پژوهشی در مقابله با کرونا

تهران- خبرنگاران- همزمان با شیوع گسترده ویروس کرونا در ایران و دنیا، شرکت های فناور و مراکز علمی و پژوهشی دانشگاه های کشور همگام با یکدیگر، مقابله با این ویروس را شروع کردند و 400 شرکت دانش بنیان علیه این ویروس پا به میدان گذاشتند.

8 آبان 1400
تعداد: (114)